Dámské halenky

Dámské halenky

V šatníku ženy najdeme různé druhy oblečení. Co v šatníku ovšem převládá, jsou různé typy halenek ,různých střihů,materiálů a barev. Halenka je kus oblečení, kterým nic nezkazíte můžete ho vzít kamkoliv. Dámské halenky jsou různých druhů a určené pro různé příležitosti. Dámské Halenky jsou klasické do společnosti, pro denní nošení...

Dámské halenky

V šatníku ženy najdeme různé druhy oblečení. Co v šatníku ovšem převládá, jsou různé typy halenek ,různých střihů,materiálů a barev. Halenka je kus oblečení, kterým nic nezkazíte můžete ho vzít kamkoliv. Dámské halenky jsou různých druhů a určené pro různé příležitosti. Dámské Halenky jsou klasické do společnosti, pro denní nošení např.do kanceláře, sportovní, zavinovací. Máme různé druhy, vzory i barvy ve všech velikostech S-XXL.

Zobrazit

Dámské halenky Počet produktů: 30

Podkategorie

  • Dámská trička

    Tričko nechybí v žádném šatníku Trička jsou s rukávy krátkými ,dlouhými nebo bez rukávů. Stejně tak tričko může mít límec nebo knoflíky, ale existují i trička bez. Tričko je považováno za méně formální druh oblečení než například zmíněná košile.Trička jsou běžně vyráběna z bavlněných nebo polyesterových vláken nebo jejich kombinace. Bývají také zdobena textem či obrázky, které se na triko aplikují různými technologiemi - od potisku po nášivky či ruční malbu. Specifický výsledek lze získat tzv. batikováním.Triko se hodí  ke kalhotám,sukni,legínám a sluší hubeným i boubelkám.

  • Dámské košile

    Dámská košile je část oblečení.který by neměl chybět v šatníku moderní ženy.Košile jsou s dlouhým i krátkým rukávem,malým límečkem a vyrobeny jsou z různých materiálů.Košile mohou být vyrobeny i z nežehlících materiálů s nemačkavou úpravou.Hitem košilí není jen klasická bílá,ale i košile se vzorkem a různých barev.Košile povznese každý outfit.

  • živůtek
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek